Ödeme Ve Teslimat

Ödeme Ve Teslimat

Fiyat hatası yazılımsal veya sistemsel hatalardan kaynaklanan fiyat yanlışlıklarından İZMİRA TASARIM MOBİLYA TURİZM OTOMOTİV İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu olmayıp, Firma Tüketiciye e-mail yolu ile haber vererek siparişi iptal edip, tüketiciye bedel iadesi yapma hakkına sahiptir.

%100 Güvenli alışveriş!

qualife.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. guzini.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Kredi kartı haricinde, Banka havalesi veya EFT olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kargonuzu ne zaman teslim ediyoruz?

Horoz Lojistik tarafından her gün adrese teslimat hizmeti verilen alanlara yapılacak standart gönderilerde; şehir içi ve 600 Km’ye kadar mesafelerde ( ürün stoklarımızda ise ) 1 iş günü, 600 Km üstü mesafeler için 2 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır. Ürün stoklarımızdan yollamayıp tedarikçiden temin edilip size gönderilecekse maksimum 3-7 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanır. Belirtilen süreler mücbir sebepler dahilinde değişebilir. Her gün teslimat yapılmayan adresler veya teslimat yapılamayan merkeze çok uzak noktalar için Horoz Lojistik şubelerinden bilgi alabilirsiniz

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?

Kart

Sepetiniz şu anda boş.

error: İçerik Korunmaktadır.